Inicjatywa lokalna 2023

9 miesięcy temu

Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz dyrekcji Samorządowego Przedszkola nr 110 im. Marii Kownackiej, zrealizowany będzie kolejny projekt w ramach miejskiego programu pod nazwą "Inicjatywa lokalna". W ramach inicjatywy, we współpracy z Gminą Miejską Karków, w ogrodzie przedszkolnym powstanie całoroczna ścieżka sensoryczna. Głównym zadaniem ścieżki sensorycznej jest dostarczenie dziecku różnorodnych bodźców, jak również pobudzenie percepcji wzrokowo – ruchowej i kształtowanie właściwej reakcji na dotyk.

Udział w inicjatywie pozwoli także na integrację rodziców oraz będzie dobrym przykładem dla najmłodszych jak można współpracować wielopokoleniowo, dzięki zaangażowaniu uczniów z sąsiedniej szkoły oraz członków osiedlowego koła seniorów.

Jeśli razem z innymi mieszkańcami macie pomysł lub chcecie rozwiązać lokalny problem zachęcamy do kontaktu z Miejskim Centrum Dialogu www.obywatelski.krakow.pl , tam uzyskacie wszystkie informacje na temat realizacji inicjatywy.