ponad 3 lat temu

Pasowanie to wyjątkowa uroczystość a dla przedszkolaków wielkie przeżycie. Tym razem niestety nie mogliśmy zaprosić Rodziców ale stworzyliśmy w sali atmosferę wyjątkowej chwili. Chwili, kiedy z maluszka dzieci stają się "prawdziwymi" przedszkolakami. Towarzyszył temu krótki występ artystyczny w wykonaniu maluszków, gdzie dzieci udowodniły, że potrafią już wyrecytować wiersze i zaśpiewać piosenki, nie straszne są im tańce a policzyć umiemy wszystkie palce u swej rączki. Zagraliśmy na instrumentach perkusyjnych i złożyliśmy słowa przysięgi przedszkolaka. Na zakończenie pani Dyrektor pochwaliła występ dzieci i maluszki zostały pasowane na przedszkolaków.

Każde dziecko otrzymało dyplom pasowania oraz drobny upominek. Drodzy Rodzice macie powód do zadowolenia i dumy z waszych pociech !