Wieczornica Patriotyczna - Spotkanie z Seniorami

ponad 5 lat temu

8 listopada w naszym przedszkolu spotkaliśmy się na wieczornicy z okazji rocznicy odzyskania  Niepodległości. Z zaproszonymi gośćmi członkami z Klubu Seniora przedstawicielami z rady dzielnicy oraz dyrektorem pobliskiej szkoły wspólnie  śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, przypomnieliśmy najważniejsze momenty polskiej historii – walki o niepodległość. Dzieci z gr III i IV wspólnie przygotowały przepiękną akademię upamiętniającą to wydarzenie. Wszyscy zostali udekorowani kotylionami jako symbolami tego ważnego dla Polaków święta.    Na zakończenie dla uczestników wieczornicy były przepyszne ciasta upieczone przez nasze panie kucharki. Spotkanie przy świecach  w duchu patriotycznym pozostanie w naszej pamięci jako refleksyjny, sentymentalny i wzruszający dzień.

Ten dzień utkwi nam w pamięci na kolejny rok, przeżyliśmy go dumnie i z uśmiechem na twarzy.