Występy Bożonarodzeniowe

Tradycją naszego przedszkola są świąteczne występy dzieci dla rodziców. Jest to okazja do zaprezentowania umiejętności wokalnych, tanecznych czy recytatorskich.  Dla dzieci najmłodszych z grupy Misiów  był to debiut na przedszkolnej scenie. Przydszkolaki przygotowały również maleńkie niespodzianki: stroiki świąteczne i życzenia dla najbliższych.

Mikroświat w słoiku

Tuż przed Świętami BożegoNarodzenia nasze przedszkolaki wzieły udział w warsztatach przyrodniczych. Dzielnie wsypywały ziemię do słoików, kamyczki oraz sadziły roślinki. Mamy nadzieję, że przygotowane rośliny posłużą  w domach jak najdłużej!

Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku odwiedził nas wyjątkowy gość Św. Mikołaj. Dzieci przygotowały dla niego słodki poczęstunek, oraz recytowały i śpiewały piosenki. Każdy przedszkolak oczywiście otrzymał przepiękny prezent!