Pasowanie na przedszkolaka

Pod koniec października nasze maluchy stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Pani Dyrektor- Barbara Pawlińska uroczyście pasowała każdego z nich na przedszkolaka! Dzieci wystąpiły z krótkim programem muzyczno-tanecznym. Brawom i wiwatom nie było końca!!

#Sprzątamy dla Polski

4 pażdziernika nasze przedszkole wzięło udział w akcji ?Sprzątamy dla Polski?. Inicjatorem wydarzenia było Stowarzyszenie ?Dla Polski? i zostało objęte m.in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Celem akcji było zwrócenie uwagi społeczeństwa na ważny temat, jakim jest ochrona klimatu, oraz wyrobienie wśród dzieci i młodzieży postawy odpowiedzialności i dbałość o nasze lokalne środowisko.

Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami "Super Chłopak". W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste ?Sto lat?.

Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień.

We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Sensoplastyka w gr I

Rozpoczynamy wielkie brudzenie? Raz w miesiącu w najmłodszej grupie w naszym przedszkolu odbywać się będą zajęcia z Sensoplastyki?. Pierwsze zajęcia już za nami!!! Dzieci bawiły się mąką, galaretkami oraz różnymi przyprawami. Poznawały świat za pomocą wszystkich zmysłów, a przede wszystkim doskonale się bawiły!

Dzień Przedszkolaka 2023

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

20.09. w środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Dzień Kropki 2023

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Przesłaniem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, działania. Tego dnia nasze ubrania dzieci oraz Pań wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci poznały opowiadanie jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej Vashti. Brały udział w wielu kreatywnych zabawach oraz tworzyły piękne prace plastyczne których bohaterem była ?kropka?.

Zakończenie roku szkolnego 2022/23

Jak ten czas szybko biegnie! Jeszcze niedawno ? wydaje się nam ? zaczynaliśmy nowy rok szkolny, a tu już minął kolejny. Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, odbyło się we wszystkich grupach wiekowych. Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich przybyłych gości, po czym dzieci zaprezentowały niezwykłą część artystyczną, dostarczając zebranym rodzicom wielu wzruszeń. Dziękujemy za wszystko i życzymy Dzieciom oraz Rodzicom udanych wakacji!